Intel Extreme Masters 2018 Katowice – relacja

Co prawda IEM Katowice 2018 już dawno za nami, jednak chcąc być fair w stosunku do organizatorów chciałbym Wam pokazać moją relację, którą przygotowałem dla redakcji ITHardware.pl. Jest to relacja wideo, tak więc mam nadzieję, że zaciekawi Was podwójnie. 

Niestety mogłem wybrać tylko jeden weekend, w którym udam się do Katowic i wybór padł oczywiście na ten, gdzie rozgrywane były finały w Counter Strike Global Offensive. Nie będę tutaj rozwodził się na temat tego co było, czego nie było ponieważ wszyscy już to doskonale wiedzą. Ale nie wszyscy jeszcze z pewnością widzieli relację, którą nagrywałem. Przed kamerą prezentował się mój znajomy z redakcji ITHardware a ja natomiast wcieliłem się z rolę operatora. Mam nadzieję, że spodoba Wam się relacja z IEM Katowice 2018 i jeżeli jeszcze nie byliście na tej imprezie dla graczy to koniecznie musicie ją odwiedzić w przyszłym roku.

 

Poniżej udostępniam kilka fotek, które zrobiłem w hali expo.

iem_typowynolife1

iem_typowynolife2

iem_typowynolife3

iem_typowynolife4

iem_typowynolife5

iem_typowynolife6

iem_typowynolife7

iem_typowynolife8

 

Do zobaczenia za rok! 🙂

Adrian Furmaniak Opublikowane przez:

Jestem właścicielem strony TYPOWY NO-LIFE. Pracuję również dla ITHardware.pl jako Social Media Manager oraz jako Manager drużyny esportowej EVOLVE by ITHardware.pl

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *