TYPOWY NO-LIFE – nasza historia

Witajcie!

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, gdy powstała moda na „memowe” strony na Facebooku. Każdego dnia dodajemy na naszej stronie śmieszne obrazki, które chętnie lajkujecie i udostępniacie wśród znajomych.

2017 rok przyniósł pewne zmiany, tzn powstała strona internetowa, kanał na YouTube, czy serwer TeamSpeak, który funkcjonuje do dzisiaj. Niestety po roszadach w naszej ekipie strona opustoszała z newsów, nie organizowaliśmy już streamów i kanał YouTube pozostał pusty.

Przyszedł rok 2018… Dlaczego by nie reaktywować strony? Wróćmy do tego co kochamy czyli gry! #REVOLUTION to projekt, który odmieni całkowicie stronę i pomysł na nią. Koniec z klepaniem memów dzień w dzień. Będziemy Wam dostarczać wartościowy content, który jest przyjemny i zabawny. Nasze recenzje są pisane w sposób unikatowy, nie będzie to styl publicystyczny, tylko taki… na luzie. Sami tacy jesteśmy tak więc dlaczego mamy na siłę zmieniać się na stronie skoro możemy pisać jak chcemy, a będzie to przyjemne dla oka. Nie zabraknie również streamów na Twitchu, które chętnie oglądaliście.

To, co pomożecie dalej tworzyć historię tej strony?

Trzymajcie się!

Adrian Furmaniak – CEO